شرکت الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار صادرات زعفران نگین اعلا

آنچه در این مقاله میخوانیم

آشنایی با روش کاشت زعفرانفروش مستقیم زعفران نگین اعلا
Rate this post

زعفران نگین اعلا از برند های معتبر زعفران می باشد. زعفران نگین اعلا هم در بازار داخلی و هم خارج از کشور بازار خود را دارد. یکی از صادر کنندگان اصلی زعفران این طلای قرمز به خارج ازین مرز و بوم می باشد، باعث ارز آوری زیادی به کشور می باشد. زعفران نگین جزو برند های می باشد که زعفران با کیفیت را در یک بسته بندی تمام استاندارد، با یک قیمت مناسب در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

بازار صادرات زعفران نگین اعلا

آشنایی با روش کاشت زعفران

آشنایی با روش کاشت زعفران برای کاشت زعفران و چند نکته مهم وجود دارد و یکی عصمت از جمله این‌که زمین‌هایی که در آن زعفران کشت می‌شود حتماً باید گرم و خشک باشد البته در آب‌وهوای معتدل نیز انجام می‌شود. زعفران دارای پیازچه ای سفید رنگ می باشد، که از طریق آن تکثیر می شود. برای کاشت زعفران حتما باید چند ماه قبل زمین را شخم زد .

تمام علف های هرز را از بین برد. با استفاده از کود های حیوان زمین را مقوی کرد. در آخر اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه پیازچه زعفران را در آن کاشت تا به هنگام گرم شدن هوا خودشان برگ داده و رشد بکنند. زعفران در زمین های رسی، شنی و ماسه ای رشد می کند. فقط دقت کنید در زمینی کشت شود که قبلاً زعفران در آن کشت نشده باشد.

در انتخاب پیاز چه زعفران دقت داشته باشید بهترین نوع را انتخاب کنید چون پیازچه زعفران تا هفت سال درون زمین باقی می ماند. گاهی این زمان به ده سال هم می رسد. تنها نکته ای که در کشت زعفران بعد از انتخاب پیاز چه ها باید دقت شود، آبیاری آن می باشد زعفران مقاوم به آب می باشد. اگر زیاد آبیاری شود رسد برگ ها بیشتر از گل می باشد، و چیدن پرچم و گل زعفران را سخت می کند.

فروش مستقیم زعفران نگین اعلا

فروش مستقیم زعفران نگین اعلا برای خرید مستقیم زعفران اعلا خیلی راحت گوشی خود را برداشته و زعفران نگین را جستجو بکنید. سایت اختصاصی این برند معتبر را براحتی پیدا می کنید. فقط قبل از خرید حتما دقت کنید سایت معتبر بوده و مختص فروش زعفران نگین باشد. خرید اینترنتی زعفران نگین اصل چند مزیت برای شما دارد. اول اینکه خیلی راحت مستقیماً از تولید کننده خرید کرده و درب منزل خود تحویل می‌گیرید.

دوم اینکه مطمئنم هستید محصول خریداری شده اصل می باشد. در آخر قیمت پایانی آن خیلی پایین تر از نرخ بازار می باشد. چون مستقیما و بدون واسطه آنرا تهیه می کنید. همچنین اگر قصد خرید عمده دارید می توانید ابتدا یک نمونه از زعفران بسته بندی را تهیه کنید و بعد از بررسی های لازم اقدام به سفارش عمده زعفران بکنید. همچنین مشاورانی هستند که با تماس گرفتن با آنها می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را رفع بنمایید.

واحد آموزش کاشت زعفران

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر واحد آموزش

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران فرم زیر را پر کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *