شرکت الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز عرضه زعفران سرگل قائنات

آنچه در این مقاله میخوانیم

آشنایی با خواص زعفران برای آلزایمرشرکت توزیع زعفران سرگل قائنات
Rate this post

زعفران یک ادویه لاکچری و گران قیمت است که در تمام زمینه ها از جمله مواد غذایی، دارویی، تزئینی و حتی اقتصادی کاربری است.
زعفران ایران معروف ترین زعفران دنیا از لحاظ کیفیت می باشد که در شهرهای مختلف کشور تولید و عرضه می شود.
قائنات یکی از تولید کنندگان آن در ایران است که زعفران سرگل قائنات باکیفیت را عرضه می کند که یکی از مراکز مهم توزیع آن شرکت فعلی در این سایت می باشد.

مرکز عرضه زعفران سرگل قائنات

آشنایی با خواص زعفران برای آلزایمر

آشنایی با خواص زعفران برای آلزایمر بیماری آلزایمر (AD) به عنوان پایه اصلی اختلالات شناختی در جمعیت سالمند شناخته شده است. روش‌های درمانی موجود کنونی به دلیل عوارض جانبی غیرقابل تحمل، پذیرش کم بیماران به دلیل نیمه‌عمر کوتاه و محدودیت‌های بیودارویی به اندازه کافی قابل اجرا نیستند. از این رو به دنبال یافتن روش‌های درمانی جایگزین و چند هدفه هستیم. زعفران یک گیاه دارویی متمایز با طیف گسترده ای از متعلقات بیولوژیکی و دارویی است که منحصراً دارای آنتی اکسیدان و ضد التهاب است.

نتایج تحقیقات و مطالعات مختلف نشان می دهد که زعفران و ترکیبات اصلی آن می توانند خواص قابل توجهی بر روی حافظه و نقص شناختی داشته باشند. مسیرهای سیگنال دهی سلولی، آزمایش های استرس ضد اکسیداتیو، مدولاسیون در واسطه های التهابی و پیش التهابی، پاکسازی تجمع آمیلوئید بتا، و تغییرات هیستوپاتولوژیک نشان داده شده است. تست های شناختی و نمرات مرتبط با از دست دادن حافظه مشخص شده است.

یکی از برجسته ترین فواید چای زعفران این است که ممکن است در مقاومت در برابر برخی بیماری های مغزی یا کاهش احتمال ابتلا به آن ها مانند بیماری های زیر نقش داشته باشد: بیماری آلزایمر و بیماری پارکینسون. اعتقاد بر این است که فواید چای زعفران در این زمینه به محتوای برخی از ترکیبات فعال موجود در آن مربوط می شود که ممکن است تأثیر مثبتی بر حافظه داشته باشد.

مانند آنتی اکسیدان کروسین. اعتقاد بر این است که این ترکیبات ممکن است کمک کند. مهار تولید استیل کولین استراز که با بیماری آلزایمر مرتبط است و این آنزیم همان آنزیمی است که برخی از داروهای بیماری آلزایمر در تلاش برای مهار آن به منظور بهبود وضعیت بیمار هدف قرار می دهند. مقاومت در برابر تجمع پروتئین های آمیلوئید بتا که یکی از علائم بیماری آلزایمر است.

شرکت توزیع زعفران سرگل قائنات

شرکت توزیع زعفران سرگل قائنات کسانی که بدنبال زعفران باکیفیت هستند و قصد خرید زعفران عمده را دارند می توانند به مراکز مطمعا آن مانند سایت زیر سر بزنند. توزیع زعفران از مراکز متعددی انجام می شود اما پیدا کردن محلی که زعفران قائنات اصل و با کیفیت را توزیع کند کمی سخت است. اما ما این سایت را برای حل سردرگمی شما در خرید زعفران قائنات اصل احداث کرده ایم و زعفران قائنات را از تولیدکنندگان آن از شهر قائنات خراسان برای دست یابی شما مشتریان عزیز در خدمت شما تهیه و آماده عرضه می کنیم.

واحد آموزش کاشت زعفران

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر واحد آموزش

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران فرم زیر را پر کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *