شرکت الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین زعفران نگین پرسی

آنچه در این مقاله میخوانیم

راه های شناسایی زعفران اصلفروش ویژه زعفران نگین پرسی
Rate this post

زعفران نگین پرسی از انواع مرغوب و عمدتا صادراتی زعفران است که تحت فشار فیزیکی و یا هوا خشک شده و کلاله ها به شکل تخت و شمشیری در آمده اند. زعفران نگین اصل مشتریان فراوانی در کشورهای اروپایی، چین و ترکیه دارد و با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مصرف کنندگان خارجی عرضه خواهد شد. در مراکز فروش زعفران نگین پرسی درجه یک، می توان این محصول را در بسته بندی با حجم های مختلف مشاهده و اقدام به سفارش انبوه آن کرد.

قیمت بهترین زعفران نگین پرسی

راه های شناسایی زعفران اصل

راه های شناسایی زعفران اصل زعفران یا همان طلای سرخ از گیاهان معطر و خوش رنگی است که در برخی از شهرهای کشورمان به شکل انبوه زیر کشت می باشد. زعفران ایرانی به دلیل کیفیت بالای رنگ، عطر و مزه از شهرت جهانی برخوردار بوده و مشتریان زیادی خارج از مرزها به دنبال سفارش و خرید انبوه آن هستند. با توجه به قیمتی بودن این گیاه ارزشمند و پرخاصیت، ممکن است برخی محصولات تقلبی در بازار وجود داشته باشد.

برای تشخیص زعفران اصل از تقلبی راه هایی وجود دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است:

  • سرعت رنگ دهی: در محصولات تقلبی و یا بی کیفیت از رنگ های شیمیایی برای رنگ بخشیدن به زعفران استفاده می شود. زعفران اصل با سرعت پایین و کندی رنگ می دهد. اگر پس از ریختن زعفران در آب جوش به سرعت رنگ در آب پخش شود، فاقد رنگ طبیعی است.
  • عطر زعفران: رایحه خوش زعفران بسیار دلپذیر و قوی است. این عطر به سرعت در فضا پخش می شود. رایحه زعفران اصل حتی از پشت بسته بندی هم به خوبی احساس می شود.
  • طعم: یک راه تشخیص زعفران تقلبی، مزه کردن آن است. اگر زعفران مزه شیرینی داشته باشد بدون شک تقلبی است. در حقیقت زعفران اصل طعم خاصی ندارد.
  • انسجام رشته ها: اگر زعفران را در آب سرد قرار داده و سپس میان انگشتان دست مالش دهید، رشته های زعفران شکل اصلی خود را حفظ می کنند. اما زعفران تقلبی پودر شده و به زمین می ریزد.

فروش ویژه زعفران نگین پرسی

فروش ویژه زعفران نگین پرسی در مراکز اصلی پخش انواع زعفران، می توان با سفارش عمده این محصول از مزایای فروش ویژه زعفران نگین پرسی بهره مند شد. با خرید مستقیم از فروشندگان اصلی و حذف واسطه ها، اطمینان بیشتری از اصل بودن زعفران وجود داشته و این محصول با قیمت منصفانه و واقعی به دست مصرف کنندگان می رسد. قیمت بهترین زعفران اصل نگین پرسی بر اساس موعد فروش و آخرین نوسانات بازار محاسبه خواهد شد.

شرکت های توزیع کننده دارای نمایندگی های متعددی در سراسر کشور بوده که به کار فروش زعفران نگین اصل در حجم عمده مشغول هستند. این محصول به دلیل مشخصات کیفی که دارد، مناسب برای صادرات بوده و در بسته بندی های شیک و استاندارد به دیگر کشورها ارسال خواهد شد.

واحد آموزش کاشت زعفران

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر واحد آموزش

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران فرم زیر را پر کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *