شرکت الماس زعفران شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین زعفران شکسته

آنچه در این مقاله میخوانیم

تفاوت انواع زعفران سرگل و نگینمرکز خرید زعفران شکسته
Rate this post

زعفران از جمله موادغذایی پرفایده می باشد که توسط متخصصان تغذیه به مصرف مجاز و در حد نرمال آن توصیه اکید شده است، از این رو با توجه به مصرف بالای آن در بازار داخلی و خرید عمده توسط خریداران، تولیدکنندگان و مراکز خرید درصدد، تولید و توزیع در سطح بازار هستند، بازار توزیع انواع زعفران ازجمله زعفران شکسته نیز به دلیل کیفیت و مصرف بالا همیشه روبه رونق بوده است.

قیمت بهترین زعفران شکسته

تفاوت انواع زعفران سرگل و نگین

تفاوت انواع زعفران سرگل و نگین

  • زعفران سرگل تازه درواقع همان قسمت قرمز و رنگ ده زعفران است که کوچکترین قسمت سفیدی درآن وجود ندارد که این زعفران بیشتر با عنوان زعفران ممتاز شناخته میشود زیرا از کیفیت بالایی برخوردار است، واغلب برای صادرات و هدیه مناسب هستند زیرا این نوع زعفران علاوه بر کیفیت، از ظاهر زیبا وبه اصطلاح مجلسی طوری برخورداراست و به صورت زعفران بسته بندی شده، شیک و زیبا عرضه میگردد.
  • همان طور که گفته شده قسمت مورد استفاده زعفران از چهار قسمت تشکیل می شود؛ قسمت سفید انتهایی، قسمت زرد و نارنجی و دربالای آن قسمت قرمز و یا به اصطلاح سرگل آن.
  • هرکدام از این قسمت ها به طور عامیانه اسامی دارد که به قسمت وسطی یا همان زرد و نارنجی همراه با بخش سرگل را، زعفران نگین می گویند، درواقع می توان اینگونه بیان کرد که از نظر رده کیفی زعفران نگین یک رده پایین تر از زعفران سرگل است و آنهم به دلیل دارا بودن بخش زرد و نارنجی در قسمت انتهایی شاخه های زعفران است.
  • هرکدام از این نوع زعفرانها در بخش صنایع غذایی و دارویی و حتی صنایع رنگ رزی کاربردهای فراوان دارند که بسته به نوع خود قابل استفاده هستند.

مرکز خرید زعفران شکسته

مرکز خرید زعفران شکسته به دلیل خواص زیاد زعفران شکسته از نظر طب سنتی، و استفاده آن در انواع غذاهای ایرانی و دسر و شیرینی جات مختلف که در بسیاری از مراکز عرضه مواد غذایی پخته هم چون رستوران ها مصرف می گردد، این مرکز به عنوان مرکز خرید زعفران شکسته در تلاش است این امکان را فراهم کند که خریداران با خرید و سفارش زعفران به صورت آسان و قیمت مناسب از مرغوبترین زعفران دختر شکسته درجه یک بسته بندی استفاده کنند.

بازار فروش انواع زعفران از جمله زعفران پوشال نگین، زعفران سرگل،زعفران دسته ای، ودیگر ارقام زعفران هم به دلیل تقاضا بالا و محبوبیت آن رو به رونق است، به طوری که این مرکز صادر کننده زعفران شکسته ممتاز به نقاط مختلف جهان است و برای خریداران داخلی در سطح کشور به صورت اینترنتی با در نظر گرفتن وقت خریدار محترم سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن، محصولات خود را به دست خریدار برساند.

واحد آموزش کاشت زعفران

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران روی دکمه زیر کلیک کنید.

مدیر واحد آموزش

برای ثبت نام در دوره های آموزش کاشت زعفران فرم زیر را پر کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *